Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

Azienda Agricola Francesco Gangemi 

Cuore Mediterraneo

Bergalife

dal bergamotto

I prodotti per il tuo benessere

Головна

Сік бергамота

Бергамот

Цитрусові

Підприємство

Наші підприємства вже понад 40 років працюють в різноманітних галузях промисловості, з яких найбільше значення мають виробництво і продаж високоякісної сільськогосподарської продукції, такої як оливкова олія та бергамот.

Підприємство розташоване в Муніципалітеті Реджо-ді-Калабрія, в гористій місцевості на висоті від 200 до 600 метрів над рівнем моря, майже в 5 км від нього. Географічне положення і мікроклімат ідеально підходять для вирощування оливок і цитрусових. В тій самій долині, на відстані декількох кілометрів від нас, колись знаходилась перша плантація бергамота, закладена в 1750 Ніколо Парізі (Nicola Parisi) на землях Рада Джункі (Rada Giunchi), замість якої сьогодні – серце міста Реджо-ді-Калабрія (Reggio Calabria). Саме завдяки розташуванню і правильно дібраним прищепам, взятим саме від тих стародавніх сортів, наш бергамот має чудовий смак і виражені терапевтичні властивості, що вигідно вирізняє його на фоні продукції інших сучасних плантацій світу.

Виробництво

Робота нашого підприємства ґрунтується на переконанні, що питання виробництва здорових продуктів харчування буде ключовим в майбутньому. Все, що ми робимо, спрямоване на досягнення саме цієї мети. Як наслідок, ми виробляємо натуральну продукцію, сертифіковану як органічна.

В асортименті продукції нашого підприємства: оливкова олія (Olio d'Oliva), оливкова олія органічна (Olio Biologico d'Oliva), оливки органічні (Olive biologiche), гострі приправи, цитрусові, мило з оливкової олії, ефірні олії бергамота, безсмертник/цмін і багато іншого.

Ми вирощуємо такі сорти оливок: Каролеа (carolea), Оттомбратіка (ottombratica) і Дзіндзіфаріка (zinzifarica) (автохтонний сорт, дуже цінний з огляду на його обмежене поширення).